Okna i Drzwi

Montaż okien oraz drzwi

Nasza firma oferuje montaż okien oraz drzwi. Stawiamy na nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. W naszej ofercie znajduje się wiele europejskich i uznanych producentów. W obu przypadkach szczegółowo dbamy o zachowanie odpowiedniej izolacji termicznej. Należy pamiętać, że nieprawidłowo wykonany montaż okien może w przyszłości przysporzyć wiele problemów z utrzymaniem odpowiedniego ciepła w domu. Firma posiada ekipę doświadczonych monterów okien wyspecjalizowanych w najnowszych technologiach. 

Okna dachowe

Idealne rozwiązanie dla pomieszczeń na poddaszu. Okna dachowe, posiadają wiele pozytywnych cech. Konstrukcja obrotowa, odporne na warunki pogodowe oraz łatwe mycie szyb.

Okna PCV

Okna PCV, to bardzo częsty wybór przy wyborze okien. Wynika to z atrakcyjnej ceny od wielu lat. PCV mają też zalety. gdyż nie wymagają konwersacji, są odporne na zarysowania oraz są łatwe w czyszczeniu.

Okna z aluminium

Okna z aluminium są dobrym wyborem, gdyż są na lata. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, która jest mniej podatna na uszkodzenia, potrafią wytrzymać naprawdę wiele. Co ważne tego typu okna nie zmienią swoich rozmiarów na skutek warunków atmosferycznych.